Prvý domáci zápas jarnej časti martinským futbalistom nevyšiel. Na ihrisku dominoval ambicióznejší súper

V sobotu poobede bol na Pltníkoch na programe prvý domáci zápas jarnej časti III. futbalovej lige. Nevľúdne počasie neprilákalo na štadión veľké množstvo domácich fanúšikov a tí ktorí prišli, boli svedkami prehry zverencov trénera Šuhaja. Fomaťáci do zápasu nevstúpili najlepšie, čo hostia okamžite potrestali. Hneď v tretej minúte Bánová vyhrávala zásluhou Gluviča a domácim sa podarilo odpovedať až v 55. minúte zásluhou Barčíka. Hostí však vyrovnávajúci gól z miery nevyviedol a naďalej na ihrisku kraľovali. Svoju prevahu zaknihovali v 59 minúte, keď na 1:2 v neprospech domácich uzavrel Bielik.