Po letnej prestávke sa opäť rozkrútil kolotoč malého futbalu. Už prvé jesenné kolo ukázalo, že odvetná časť bude zaujímavá

V sobotu (20.8.2022) na ihrisku s umelou trávou v Jahodníkoch odštartovala jesenná časť Martinskej mestskej ligy malého futbalu. Po jari sú na čele tabuľky Bambariaci, ktorí si hneď v prvom zápase poradili s Edsonom 9:7. Edsoňáci však počas prestávky značne posilnili a sú odhodlaní odtrhnúť sa od chvosta tabuľky. Zaujímavé boli aj ďalšie zápasy, v dvoch boli zaznamenané kontumačné výhry, resp. prehry, pri streleckej chuti boli hráči mužstva K2, ktorí rozstrieľali Ortoprotetiku 20:2. Sparta podľahla mužstvu Rivals a víťazstvo proti mužstvu Zel si pripísali aj hráči T-klubu.