Fomat podľahol Malženiciam 0:2. O prvý gól hostí sa postaral syn slovenskej futbalovej legendy Patrick Karhan

V sobotu (20.8.2022) privítali futbalisti martinského Fomatu na ihrisku v Žabokrekoch súpera z Malženíc. Súboj prebiehal po výdatnom daždi na premočenom trávniku, no obe mužstvá sa s tým dokázali vysporiadať a na ihrisku prebiehali kvalitné súboje. Najskôr síce pohrozili domáci futbalisti, ktorí pri väčšom šťastí mohli otvárať skóre stretnutia, no potom opraty zápasu zobrali do vlastných rúk hostia. Najskôr v 21. minúte poslal Malženice do vedenia 19.ročný syn vynikajúce bývalého slovenského futbalistu Miroslava Karhana Patrick a krásnym futbalovým momentom bol v 58. minúte druhý gól hostí v podaní Nígerijčana Azeeza Oseniho. Martinskí futbalisti síce prehrali 0:2, no podľa slov trénera Pavla Šuhaja, práve takéto ťažké zápasy im môžu pomôcť a posunúť ich na vyššiu úroveň.