Výborný výkon na domácom trávniku proti bratislavskému Interu korunovali futbalisti Fomatu ziskom dôležitých a prvých jarných bodov

Po sérii troch prehier už futbalisti MŠK Fomat vedeli, že musia zabrať naplno. Na sobotňajší duel sa veľmi zodpovedne pripravili, čoho výsledkom bol výborný a pre divákov oku lahodiaci futbal. Zverenci trénera Pavla Šuhaja si očividne nič ako víťazstvo nepripúšťali, čoho zrkadlom bol hlavne prvý polčas, v ktorom jasne dominovali. Zásluhou rýchlonohého Dingu sa ujali vedenia a krátko pred koncom prvého dejstva na 2:0 zvýšil Chupáň. Po menšom nedorozumení v druhom polčase domáci dovolili hosťom jeden gól, no ten bol zo strany Interu zároveň aj posledným. Martinčania víťazili 2:1 a pripísali si prvé jarné body do tabuľky.