Martinskí hokejisti ani v druhej konfrontácii nenašli recept na zdolanie súpera z Bardejova. Veria, že reputáciu si s ním napravia vo vyraďovacej fáze

V sobotu (17.2.2024) bolo na programe posledné kolo nadstavbovej časti 1. hokejovej ligy, v ktorom martinskí hokejisti na domácom ľade podľahli hráčom Bardejova. Nedokázali sa teda súperovi revanšovať po vysokej prehre z 27. januára, keď na bardejovskom ľade prehrali vysoko 2:8. Na domácom ľade začali lepšie hostia, ktorí hneď po dvoch tretinách vyhrávali 4:0 a hneď v úvode záverečného dejstva ešte pritvrdili na 5:0. Domácim hráčom sa podarilo prelomiť streleckú smolu neskoro, až v 54 minúte, keď najskôr na 1:5 znížil Siakeľ a o necelé dve minúty ešte na 2:5 upravil Markovič. Tento duel rozhodol, že súperom Martinčanov v štvrťfinále play off budú práve draví hráči Bardejova. Hrá sa na tri víťazné zápasy a séria štartuje už tento víkend v Bardejove.