Aj v súboji proti Topoľčanom ťahali martinskí hádzanári (MHáK) za kratší koniec. Prehrali o osem gólov

V sobotu pokračovala 18. kolom najvyššia slovenská súťaž v hádzanej. Martinskí hádzanári privítali na domácej palubovke hráčov Topoľčian, ktorí prišli s trojzápasovou sériou prehier. Boli to práve martinskí hádzanári, ktorí im túto sériu pretrhli a dopriali im k zisku bodov. Domáci nezačali dobre, hneď v úvode prehrávali, v piatej minúte síce vyrovnali, no potom dovolili súperovi vypracovať si potrebný náskok. Topoľčanci vyhrali prvý polčas o osem gólov. V druhom dejstve už síce domáci zabrali, no viac ako na rozdiel piatich gólov sa súperovi priblížiť nedokázali. Topoľčanom nakoniec podľahli 23:31.