Fomaťáci síce najmä v druhej časti oko diváka kvalitným futbalom veľmi nepotešili, no tri body zostali doma

Futbalisti martinského Fomatu sa v sobotu predstavili na domácom trávniku, resp. na trávniku v Žabokrekoch proti tabuľkovo slabšiemu Liptovskému Hrádku. Zápasy medzi týmito dvomi mužstvami sú vždy veľmi vyrovnané a to sa potvrdilo aj v sobotu, keď domáci futbalisti zvíťazili najtesnejším rozdielom 2:1. Najskôr, v 21.minúte sa presadil domáci Jasenovský, ktorému výborne sekundoval kapitán Barčík. V 40. minúte premenil nariadenú penaltu Mlynár a zvýšil na 2:0. Hostia odpovedali o štyri minúty, keď domáceho Račeka v bráne prekonal Ferenc. V druhom dejstve gól, napriek viacerým príležitostiam diváci nevideli.