Martinský deň zdravia ponúkol pohyb, zdravie a poradenstvo. Martinčania šliapali aj do pedálov, aby kalórie premenili na eurá a finančne podporili školy.
Martinský deň zdravia v Martine (20. júna 2006) prilákal stovky rekreačných športovcov a návštevníkov, ktorí si mohli vyskúšať rôzne pohybové aktivity, zmerať svoje zdravotné hodnoty a poradiť sa s odborníkmi. Podujatie zároveň spojilo šport, prevenciu a pomoc školám prostredníctvom šliapania do pedálov.










