Filmové okienko 2023 – 12. časť

Vo filmovom okienku sa dnes dozviete ako to vyzerá v meste živlov, na scénu prichádza flash, nie je hračka ako hračka a môžete si užiť romantiku s Miškou Čobejovou. A Jozef Jurovec s Viera Jurovcová vám predstavia ešte niečo navyše:
📌 ELEMENTY – je úplne nový, originálny celovečerný film, ktorý sa odohráva v meste živlov, kde spolu žijú obyvatelia ohňa, vody, zeme a vzduchu.
📌 FLASH – Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod
📌 SMOLU NOSÍŠ TY, LÁSKA – Dať prednosť istote a kariére, alebo dobrodružstvu a láske? Nad touto otázkou sa v novom romanticko-dobrodružnom filme zamýšľa herečka Michaela Čobejová.
📌 NOVÁ HRAČKA – Samy žije spokojne so svojou manželkou Alicí, susedmi a priateľmi na chudobnom mestskom sídlisku. Alexandre si ako svoju novú hračku vyberie nočného strážnika Samiho.
📌 NIČ V ZLOM – Vo chvíli, kedy Maddie hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na „rande“ s ich introvertným 19-ročným synom Percym
📌 ON SA BOJÍ – Na šialenej púti plnej humoru, desov a dobrodružstva sa tak musí samotársky podivín vyrovnať so svojimi strachmi a konečne vziať život do vlastných rúk.

Môže vás zaujať

There is no slider selected or the slider was deleted.