Filmové okienko 2022 – 21. časť

j v dnešnom filmovom okienku sa dozviete od Jozefa Jurovca novinky zo sveta filmov. V ponuke má komédiu, marvelovku i filmy z filmového festivalu BE2CAN👇
📌ZA VŠETKÝM HĽADAJ ŽENU – Tridsaťročná Alex neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta, podľahne jeho šarmu.
📌ARVÉD – Jiří Arvéd Smíchovský bol významným hermetikom, okultistom, praktizujúcim čiernu mágiu a mimoriadne vzdelaným človekom s brilantnou pamäťou
📌SVäTÝ PAVÚK – Novinárka sa vydáva do temného podsvetia posvätného iránskeho mesta Mašhad, aby vyšetrila sériové vraždy sexuálnych pracovníčok, ktoré pácha takzvaný „pavúčí vrah“, ktorý verí, že zbavuje ulice hriešnikov.
📌NA PRACH SA OBRÁTIŠ – Nežný príbeh o transformačnej povahe lásky. Pokornú a skromnú Ma a plachého Kui-jinga ich rodiny odmietli a prinútili ich uzavrieť dohodnuté manželstvo. Aby prežili, musia sa spojiť a vytvoriť si domov.
📌NEUVERITEĽNÉ, ALE PRAVDIVÉ – Alain a Marie sa presťahovali do vysnívaného domu na predmestí. Realitný agent ich však varoval: to, čo sa nachádza v suteréne, môže navždy zmeniť ich životy.
📌KRVAVÉ POMARANČE – V rovnakom čase sa pár na dôchodku, ktorý je zaťažený dlhmi, snaží vyhrať tanečnú súťaž, minister hospodárstva je podozrivý z daňových únikov, dospievajúce dievča sa stretáva so sexuálnym maniakom a mladý právnik sa pokúša vyšplhať na spoločenskom rebríčku. Ako možno očakávať, víťazom nemusí byť nutne ten, na koho sme vsadili.
📌ČIERNY PANTER: NAVŽDY WAKANDA – V novej marvelovke bude chýbať nielen hlavná postava ale aj herec, ktorý ho hral. Bude aj napriek tomu úspešná?

Môže vás zaujať

There is no slider selected or the slider was deleted.