Celoslovenská kampaň odštartovala aj v našom meste a jej cieľ je jednoduchý – vymeniť aspoň na čas auto za bicykel, chôdzu či verejnú dopravu

Začiatok júna už tradične patrí kampani Do práce na bicykli. Do obľúbenej celoslovenskej výzvy, ktorá motivuje ľudí nechať auto doma a vyraziť do práce ekologickejšie, sa opäť zapojilo aj mesto Martin.

Môže vás zaujať

There is no slider selected or the slider was deleted.