Až samostatné nájazdy rozhodli v sobotu v prospech Dubnice, na druhý deň zobral osud štvrťfinálovej série do rúk Poliaček

Vyrovnaná štvrťfinálová séria sa cez víkend presťahovala z Martina do Dubnice. Diváci boli svedkami mimoriadne vyrovnaného duelu, v ktorom v riadnom hracom čase nepadol ani jediný gól. O osude zápasu sa navyše nerozhodlo ani v predĺžení a tak sa muselo pristúpiť k lotérii v podobe samostatných nájazdoch. V tých sa šťastie naklonilo na stranu domácich. Na druhý deň spočiatku situácia na ľade kopírovala sobotu, no po bezgólovej prvej časti, sa postupne pritvrdilo. Najskôr skóre otvárali Martičnania, no hostia odpovedali, v poslednej tretine sa situácia zopakovala. Zápas tak opäť smeroval do predĺženia, kde zodpovednosť  na seba zobral Poliaček, ktorý poslal Martin do vedenia 2:3pp a vyrovnal sériu.